Луценко назвав версії замаху на представника "Привату"

Четвер, 23 березня 2006, 17:13

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що на сьогоднішній день слідчі органи розглядають три версії замаху на бізнесмена Геннадія Корбана.

Про це Луценко заявив на прес-конференції у четвер у ході робочої поїздки в Полтавську область.

За словами міністра, перша версія пов'язана з його бізнес-діяльністю, зокрема через його причетність до Нікопольського феросплавного заводу.

Луценко також повідомив, що друга версія пов'язана з його адвокатською діяльністю. Третя версія замаху, за словами глави МВС, політична.

"Вона пов'язана з тим, що саме Корбан готував подання до Дніпропетровського суду про зняття Партії регіонів з виборів у місцеві органи влади", - пояснив він.

Міністр також повідомив, що співробітники правоохоронних органів з'ясували, що за тиждень до замаху Корбан пересів на броньований автомобіль.

"Він приїхав додому за дружиною, а коли з автомобіля вийшов водій, машину обстріляли. При цьому водій дуже важко постраждав", - повідомив Луценко, відзначивши, що "у даний момент жодна з версій не є головною, і жодна з версій не відкидається".

Як повідомлялося, 19 березня близько 22.00 у дворі будинку на площі Шевченко невідомими особами з автомата був обстріляний автомобіль, у якому знаходився бізнесмен Геннадій Корбан. Був поранений охоронець бізнесмена.

За даним фактом було порушено кримінальну справу за статтями 15 і 115 КК України. 20 березня прокуратура області прийняла справу до свого розгляду.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua