Кушнарьов думає, що його підірвав Луценко

П'ятниця, 24 березня 2006, 13:07

Керівник виборчого штабу партії Регіонів Євген Кушнарьов вважає вибух близько харківського осередку партії "подвійною провокацією", спланованою МВС України.

"Це моя суб’єктивна думка, але я вважаю, що було так, або майже так", - зазначив Кушнарьов в п’ятницю на брифінгу.

За словами Кушнарьова, дивним є той факт, що міністр Юрій Луценко заявив про те, що має інформацію щодо псевдозамахів на керівників деяких політичних сил, саме в Харкові.

"Наступного дня я приїжджаю в Харків. Мій розпорядок легко вирахувати – він завжди однаковий. Я завжди виходжу з одних й тих самих дверей і завжди йду з двома охоронцями", - зазначив він.

Кушнарьов вважає, що МВС розраховувало на те, що після інциденту він зробить різкі заяви в ефірі місцевого телебачення на дебатах з цим чинним губернатором Харківщини Арсеном Аваковим, який представником "Нашої України".

"Мабуть вони хотіли почути в ефірі звинувачення у теракті або в замаху. Я цього спеціально не зробив, оскільки результат на виході був би такий: пізніше вони б заявили про те, що це було звичайне хуліганство, і Кушнарьов з партією регіонів були б висміяні", - зазначив він.

Він додав, що досі не отримано жодної відповіді від МВС на запити Партії Регіонів з цього приводу і його досі ніхто не допитував.

Окрім цього, Кушнарьов спростував заяви МВС про те, що на місці інциденту був знайдений саморобний пристрій, який мав потужність трьох зв’язаних петард.

"Я практично не сумніваюсь в тому, що це саморобний пристрій з дистанційним керуванням, яке складалося з однієї чи двох металевих трубок діаметром 28 мм. закріплених на кінцях глухими гайками. У момент розриву мали ефект осколкової гранати. І ці двері побиті цими осколками".

Він зазначив, що після виборів обов'язково розбереться із цією ситуацією до кінця.

"Українська правда"