Морозу потрібно ображатися на Мельниченка, а не на журналістів

П'ятниця, 24 березня 2006, 20:49

Аудіозаписи екс-майора держохорони Миколи Мельниченка, опубліковані "Українською правдою", були надиктовані ним у 2003 році.

Про це сказала вдова журналіста Георгія Гонгадзе Мирослава Гонгадзе.

"Наскільки мені відомо з достовірних джерел, аудіозапис, про який йде мова в статті на "Українській правді", Микола Мельниченко дійсно надиктував узимку 2003 року для того, щоб він пізніше послужив основою для книги", - сказала вдова журналіста.

Так вона прокоментувала невдоволення лідера СПУ Олександра Мороза, висловлене в ефірі телеканалу "НТН" з приводу статті "Мельниченко "здає" Мороза і Марчука".

"Перевіряти факти, про які говорить колишній майор, на предмет присутності складу злочину повинні слідчі органи", - зазначила Гонгадзе.

"А журналістська професія передбачає розповідати про дії політиків і коментувати їх. Крім того, журналіст, як і будь-який громадянин, має право вимагати ефективної роботи прокуратури", - додала вона.

При цьому вона зауважила, що "перед виборами модно когось у чомусь обвинувачувати".

"Такій моді послідував і Олександр Мороз. Хоча йому варто було б задавати свої питання Миколі Мельниченку, а не журналістам", - додала вдова журналіста.

Українська правдаpowered by lun.ua