Білоруси перенесли свій Майдан в інше місце

Субота, 25 березня 2006, 13:46

На перехресті проспекту Незалежності і вулиці Леніна в центрі Мінська на тротуарі зібралося близько 1000 чоловік.

Як передає кореспондент "Інтерфаксу", деякі з тих, що зібралися скандують "Живе Бєларусь!", "Усіх не посадять", "Міліція з народом", "З нами Бог".

Співробітники правоохоронних органів блокували виходи на Жовтневу площу Мінська. Міліція пояснює заборону тим що "площа закрита для зборів, проходить демонтаж ковзанки".

На Жовтневу площу приїхали голова партії Білоруського народного фронту Вінцук Вечерко і його заступник Віктор Івашкевич.

У мінському метро повідомляють, що електропоїзди на станції Жовтнева не зупиняються. На проспекті Незалежності напроти Жовтневої площі також перестали зупинятися рейсові автобуси.

Працівники правоохоронних органів огородили Жовтневу площу металевими конструкціями, що перешкоджають проходові людей.

Учасники мітингу вийшли на проїзну частину проспекту Незалежності. Прибув декілька рот міліціонерів, у тому числі одягнених у спеціальні захисні шоломи.

З боку театру ім. Янки Купали більше сотні співробітників міліції в шоломах біжать у напрямку проспекту, де учасники зібрання намагаються прорвати кордон і потрапити на Жовтневу площу.

Працівники ДАІ перекрили проспект Незалежності.

Опозиція, незгодна з підсумками минулих президентських виборів, планує провести акцію, присвячену черговій річниці підстави Білоруської народної республіки (БНР), що була створена 25 березня 1918 року і проіснувала півроку.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua