Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Тарасюк хоче танцювати танго, а його дубасять дубинами

Субота, 25 березня 2006, 18:00

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк заявляє, що в українській політичній еліті немає ворожості до Росії.

"На відміну від московської, точніше, російської політичної еліти, в українській політичній еліті немає такої ворожості", - сказав він в інтерв'ю російській службі Бі-Бі-Сі.

"Згадайте, коли газові проблеми виникли, - який був ефір у Росії. Так просто послухати його - ну війна починається між Україною і Росією! В Україні була така істерія? Не було її", - відзначив Тарасюк.

На зауваження, що він періодично "коле шпильками" на адресу Росії, Тарасюк відзначив: "Я можу дуже багато фактів навести, що говорять про те, що нас колють не шпильками, а дубинами дубасять. Розумієте? А якщо ми тільки шпильками відповідаємо, то це ще честь нам".

Він вважає також, що для налагодження відносин з Росією "потрібно, щоб вилізли з окопів деякі російські політики, у тому числі й наші колеги з міністерства закордонних справ".

За словами Тарасюка, він у січні пропонував своєму колезі Сергієві Лаврову провести перше засідання комітету в рамках комісії Ющенко-Путін. "Він говорить: "Добре, я приїду. Давай у лютому". Давай. Де Лавров? Немає Лаврова", - сказав Тарасюк.

"А якщо подивитися по інших контактах на високому політичному рівні, їх теж немає. Про що це говорить? Про небажання російської сторони співробітничати конструктивно, прагматично. Тому що нашого бажання мало - для того, щоб було танго, потрібно двоє", - підкреслив міністр.

Відповідаючи на питання, чому в Росії немає бажання розвивати співробітництво, Тарасюк сказав: "Я думаю, що можливо комусь не подобається нова влада. Можливо, ідеологія цієї влади не подобається? Може, якісь особи не подобаються? Але вже час, коли з Москви призначали, пройшов".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування