Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Цього року ЄС подумає про Україну?

Субота, 25 березня 2006, 18:18

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк вважає, що Європейський союз протягом року повернеться до питання про перспективу членства в ньому України.

"Ми вважаємо, що протягом, скажімо, року приблизно Європейський союз повернеться до питання про перспективу членства України в ЄС", - сказав Тарасюк в інтерв'ю російській службі Бі-Бі-Сі.

"Я вважаю цілком реальним виконати критерії для вступу в Європейський союз у районі 2015 року", - сказав міністр.

"А тим часом ми починаємо роботу над новою рамковою угодою, що визначить наші взаємини, починаючи з 2008 року. У нашому баченні - це європейська угода про асоціації з перспективою членства", - відзначив міністр.

Він відзначив, що сьогодні Європейський союз переживає кризу, пов'язану з невдачею на референдумах щодо конституційного договору у Франції й у Нідерландах.

"Ми розуміємо ці труднощі. Ми вважаємо ці труднощі тимчасовими. Європейський союз переборе ці труднощі. І знову на порядок денний буде поставлене питання про подальше розширення", - сказав він.

"Що стосується НАТО, то тут позиція трохи інша. НАТО постійно підтверджує свою політику відкритих дверей. І все буде залежати від України", - відзначив Тарасюк.

На його думку, вступ в Альянс "цілком можливо після 2008 року".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування