ЮЩЕНКО БЕРЕ ПЕРЕГОВОРИ ПО КОАЛІЦІЇ ПІД ПАТРОНАТ

Неділя, 26 березня 2006, 11:05

Президент Віктор Ющенко заявляє про початок консультацій у секретаріаті президента щодо створення коаліції із залученням "максимального кола демократичних сил".

"Безумовно, мова йде про залучення максимального кола демократичних сил", - сказав він у неділю після того, як проголосував на виборчій дільниці.

"Завтрашній день ми починаємо з консультацій політичних сил, які сформували попередню коаліцію, яка перемогла в помаранчевій революції", - повідомив Ющенко.

"Будуть оцінюватися декілька варіантів, комбінацій", - зазначив президент, підкресливши, що проведення консультацій дасть можливість сформувати стратегію переговорного процесу.

Він уник відповіді на питання, чи братиме особисто участь у переговорах, сказавши лише, що консультації пройдуть у секретаріаті президента та будуть багатосторонніми й широкими.

Президент також зазначив, що Україна потребує консолідації. "Напередодні виборів традиційно розігруються теми, які посилюють конфронтацію. І це є погано. Це є свідченням роботи бездарних політиків і поганого прикладу, як не треба дбати про свою націю", - вважає Ющенко.

Коментуючи закиди лідерів опозиції про фальсифікації з боку влади на виборах, президент відзначив: "Треба згадати, якою була Україна ще 14 місяців назад. Що робили ті лідери, щоб Україну поставити на коліна".

За словами президента, "Україна засвідчила, що вона з такими принципами жити не буде".

На питання, який у нього настрій в день голосування, Ющенко відповів: "Настрій чудовий, прекрасний. Який завжди буває перед перемогою. Бо демократичні вибори в Україні – це саме по собі перемога".

"Україна здає прекрасний іспит, вона може цим пишатися і гордитися", - відзначив президент.

Ющенко прийшов на виборчу дільницю з усією родиною. Старший син президента Андрій тримав на руках молодшого сина Тарасика, а потім передав його дружині президента Катерині Ющенко.

Під час голосування батьків діти забігали та підглядали в кабіни для голосування. Ющенко вийшов з кабіни близько 10:30.

На дільниці також була присутня "героїня помаранчевої революції" Параска Королюк. Вона двічі поспілкувалася з президентом, а також показувала йому якісь документи чи фотографії.

Крім того, на дільниці знаходилася співачка Ніна Матвієнко, яка тепло віталася з усіма членами родини Ющенків.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua