У Черкаській області вже пломбують скриньки, а в Донецькій - підписали протоколи ще в суботу

1 перегляд
Неділя, 26 березня 2006, 14:55

Найбільшою проблемою в організації виборів стали черги виборців на виборчих дільницях.

В середньому процес голосування одного виборця займає близько однієї години, що характерно для всіх без винятку регіонів, повідомляє Комітет виборців України.

КВУ прогнозує, що при таких темпах голосування на багатьох дільницях буде тривати до півночі.

У прес-релізі комітету зазначається, що на ТВК №43 м. Дебальцево Донецької області члени дільничновиборчої комісії у суботу о 18.00 поставили підписи під підсумковим протоколом, який був заповнений повністю без цифр за результатами голосування.

У той же час на дільницях №50 та №82 м. Києва виборці не вкинули бюлетені у виборчу скриньку, а винесли їх з дільниць. Наздогнати і зупинити цих виборців спостерігачам не вдалося.

На дільниці №6 м. Городок Львівської області скасовано вибори міського голови, оскільки у бюлетенях вже були проставлені позначки за одного з кандидатів.

За повідомленням КВУ, на територіально-виборчих округах №161 та 162 Сумської області дуже велика кількість виборців не знаходять себе у списках виборців. Їм надходили запрошення, проте у списках їх прізвищ немає.

У той же час на дільниці №171 м. Києва було видано 1 виборчий бюлетень з проставленою позначкою за кандидата на міського голову Олександра Омельченка. Виборець обурився, і звернувся до ДВК з цього приводу.

На дільниці №116 у Сумах не сходиться кількість наявних бюлетенів з виборів до місцевих рад з кількістю, вказаною у протоколі передачі бюлетенів.

З виборів до обласної ради 15 зайвих бюлетенів. На дільниці №23 того ж округу з виборів до обласної ради не вистачає двох бюлетенів.

У той же час на дільниці №34 Черкаської області опломбування скриньок відбувалося вже під час голосування. Загубили списки на літеру Л і ніяких дій не проводять.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua