Ахметов виконав свій обов'язок, відмовившись пройти без черги

Неділя, 26 березня 2006, 19:34

Сьомий номер списку Партії регіонів Ринат Ахметов проголосував у БК ім. Шевченка в Куйбишевському районі Донецька.

За словами прес-служби Партії регіонів, "о третій годині Ринат Ахметов виконав свій громадянський обов'язок... на виборчій дільниці № 126".

'Фото

Фото з сайту "Остров"

"Приїхав Ринат Леонідович на дільницю з мамою, а також з одним зі своїх численних помічників", - пише прес-служба.

"Ринат Ахметов не сильно афішував свою присутність: швидко піднявся на другий поверх БК (де проходило голосування), відстояв загальну чергу для одержання бюлетенів, розписався, де встановлено, і… став у наступну чергу – до кабінок", - йдеться у повідомленні.

За словами прес-служби, "кілька разів на дільниці виникала навіть якась подоба тисняви, викликана вона була хвилюваннями виборців, що дружно кинулися до Ахметова і почали ставити йому запитання".

Фото з сайту "Остров"

"При цьому виборці намагалися навіть пропустити бізнесмена без черги, щоб він міг швидко і безперешкодно проголосувати, але Ахметов відразу ж переконав їх у тому, що йому дуже приємно знаходитися серед людей і спілкуватися з ними", - зазначається у повідомленні.

"Після цих слів до кандидата в депутати стали звертатися не тільки з питаннями, але і з проханнями, які він уважно вислуховував, а потім доручав своєму помічнику їх зафіксувати, після чого той записував усі звернення в спеціальну книжечку", - повідомляє прес-служба.

За її словами, "загальний термін перебування Рината Ахметова на дільниці склав приблизно хвилин 30-40 – приблизно стільки ж вистоювали в цей день у чергах усі жителі Донецької області".

Українська правда
powered by lun.ua