Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Українські вибори сподобались і НАТО

Вівторок, 28 березня 2006, 10:18

Вибори в Україні стали чесним змаганням провладних та опозиційних політичних сил, вважає голова Парламентської Асамблеї НАТО П’єр Леллюш, який очолює делегацію спостерігачів ПА НАТО на парламентськими виборах в Україні.

Як повідомили у прес-службі МЗС України, під час зустрічі 27 березня з міністром закордонних справ Борисом Тарасюком голова ПА НАТО зазначив, що проведення виборів в Україні відповідало всім демократичним вимогам: вибори відбулися вільним і прозорим шляхом.

Цю оцінку було відображено у висновках спільної місії міжнародних спостерігачів за виборами до Верховної Ради, яка включала делегації ОБСЄ, Ради Європи, Євросоюзу і ПА НАТО.

Леллюш висловив сподівання, що демократичні сили зможуть консолідуватися і створити коаліцію більшості у новому складі парламенту України.

У свою чергу Тарасюк подякував співрозмовнику за увагу Парламентської Асамблеї НАТО до розвитку демократичних і політичних процесів в Україні, за високу позитивну оцінку проведення виборів до Верховної Ради, а також за особисту активну позицію Леллюша на підтримку євроатлантичних прагнень України.

Керівник зовнішньополітичного відомства України відзначив важливу роль, яку відіграє Парламентська Асамблея НАТО у просуванні демократичних цінностей Альянсу, розширенні та поглибленні політичного, економічного, безпекового співробітництва між країнами-членами НАТО та іншими державами світу з метою запобігання загрозам євроатлантичній безпеці.

У цьому контексті Леллюш і Тарасюк із задоволенням констатували активну роботу Постійної делегації Верховної Ради у Парламентській Асамблеї НАТО, висловились на користь продовження такої співпраці при новому складі парламенту.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування