Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Політолога Тимошенко пограбували всьоме за рік

Вівторок, 28 березня 2006, 16:31

Політолога і кандидата в депутати від БЮТ Дмитра Видріна пограбували всьоме протягом року.

Видрін розповів "Українській правді", що грабіжники увірвалися до офісу Видріна на вулиці Жилянській у центрі Києва.

"У мене є три версії. Перше – грабіжники були православні, у яких триває пост, тому вони не доторкнулися до пляшки з дуже добрим коньяком "Арарат", - сказав Видрін.

"Друга версія – грабіжники були мусульманами, яким релігія забороняє пити. І третя версія – грабіжники були працівниками спецслужб при виконанні, бо були розібрані пульти дистанційного управління, що роблять, коли хочуть витягнути звідти підслуховуючий пристрій", - додав Видрін.

Також, за його словами, грабіжники відкрили два сейфи й витягнули звідти місячну зарплату очолюваного Видріним Європейського інституту інтеграції та розвитку.

"Крім того, з двох комп’ютерів витягнули вінчестери. При цьому робили це настільки невдало, що загалом розбили 10 машин", - додав Видрін.

"Очевидно, для грабіжників не є чужими чоловічі слабкості, бо була вкрадена також одна фотографія Юлії Тимошенко", - сказав він.

"Я хотів би передати полум’яний привіт міністру внутрішніх справ Юрію Луценку. Жодне з семи пограбувань не було розкрито. Він обіцяв створити професійну міліцію, але натомість виникли професійні грабіжники", - заявив Видрін.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: