Тимошенко знайшла будинок, де домовляються Єхануров і Янукович

Середа, 29 березня 2006, 17:51

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що перший номер в списку "Нашої України" Юрій Єхануров веде особисті переговори з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем.

"Сьогодні зранку я намагалася зв'язатися з Єхануровим, але не змогла. Мені повідомили, що Єхануров веде переговори з Януковичем і Клюєвим в офісі на Липській (комітет ВР з ПЕК, який очолює Андрій Клюєв)", - сказала Тимошенко на прес-конференції в середу.

Водночас Тимошенко вкотре висловила готовність підписати меморандум про створення демократичної коаліції з "Нашою Україною" та Соцпартією, зазначивши, що "Наша Україна" гальмує цей процес.

"Затримання, ризиковане і необґрунтоване, йде від блоку "Наша Україна". Це говорить про те, що ведуться досить вагомі переговори з Регіонами", - сказала вона.

Тимошенко також закликала лідерів "Нашої України" не затягувати процес підписання меморандуму і "максимально завтра, післязавтра завершити всі дискусії".

На питання, чи підпише вона меморандум в односторонньому порядку, як це зробив лідер СПУ Мороз, Тимошенко відповіла: "Я зателефоную Морозу. Якщо він підписав реально, ми це також підпишемо".

У той же час прем'єр підтвердив факт зустрічі з Януковичем, однак спростував, що в її ході мова йшла про створення майбутньої коаліції.

Також Єхануров за підсумками зустрічі з лідером Партії регіонів повідомив, що в нього є доручення від президента провести зустрічі з усіма переможцями виборчої кампанії.

За його словами, наступна зустріч відбудеться з лідером Компартії Петром Симоненком.

На питання, чи йшла під час зустрічі мова про розподіл посад і портфелів, Єхануров відповів: "Та про що ви говорите?". При цьому він пожартував, що в ході зустрічі говорив про погоду.

Янукович зі свого боку підтвердив факт зустрічі з прем'єром: "Ми зараз з усіма зустрічаємося, зараз йдуть консультації на всіх рівнях".

Він також завірив, що тема блокування з "Нашою Україною" у майбутньому парламенті "взагалі не обговорювалася". "Зараз потрібно якомога швидше підвести підсумки", - зауважив Янукович.

"Українська правда", Ліга