Омельченко розказав, як його ледь не зробили Засухою

П'ятниця, 31 березня 2006, 11:05

Мер Києва Олександр Омельченко вважає, що в його поразці, за попереднім підрахунком результатів голосування, велику роль зіграв наклеп на нього його опонентів.

Про це Омельченко сказав журналістам.

"Чому я втратив багато голосів? Тому що відсутність цивілізованого закону про вибори надала право опонентам на діючого голову міста наводити наклеп, брехню, плітки, і стільки їх було, що якби з них була одна десята правди, то голова Омельченко сьогодні міг би бути сусідом Засухи... Я можу сьогодні тільки одне сказати, що то були плітки, що то була брехня", - сказав Омельченко.

Він запропонував журналістам самим перевірити обвинувачення його опонентів і переконатися, що вони були неправдиві.

Він підкреслив, що за роки його управління Києвом у нього не було недоторканності й він жодного разу не притягувався до відповідальності правоохоронними органами.

"Я стану на суд перед Богом, перед журналістами. Перед правоохоронними органами - ні", - сказав Омельченко.

На питання, чи вважає він себе переможеним, Омельченко відповів, що морально - так.

Він відмовився коментувати можливі наслідки управління містом кандидатом у мери Леонідом Черновецьким, що, за попередніми підрахунками результатів голосування, набирає більшість голосів.

"Нічого не очікую (від керівництва містом Черновецьким), ніяк не ставлюся (до нього)", - сказав Омельченко.

Він також заявив, що скарги з вимогою визнати результати виборів недійсними подають його довірені особи, а він сам останнім часом не був у Київській міській територіальній виборчій комісії.

Він також не став коментувати суть однієї зі своїх скарг, у якій він заявляє про підкуп виборців Черновецьким.

"Моя думка така, яка думка в усіх вас присутніх разом узятих. Я вважаю, що ми думаємо правильно", - сказав Омельченко.

Мер також вважає, що з підтримкою виборців в 32% Черновецький не має права називати себе народно обраним мером.

"Я не вважаю себе винуватим, але й не знімаю із себе частину вини за те, що сталося в Києві. Молодий, непідготовлений лідер Кличко й досвідчений підготовлений лідер Омельченко разом набрали 46% голосів. З 32% голосів Черновецького вважати себе народним мером можна тільки за його домислами", - сказав Омельченко.

Українські новини