Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У "Нашої України" вкрали більше півмільйона голосів

П'ятниця, 31 березня 2006, 14:33

У блоку "Наша Україна" вкрали 660 тисяч голосів, причому в областях, де вона має чи не найбільшу підтримку.

Про це заявляє керівник соціологічної служби "ФОМ-Україна", посилаючись на дані власного екзит-полу, повідомляє 5 канал.

За словами Олександра Бухалова, підрахунки по усіх партіях, крім однієї, майже збігаються з даними Центрвиборчкому, і лише "Наша Україна" не дорахувалася більше двох з половиною відсотків голосів, тобто півтора десятка мандатів.

Найбільші розбіжності - до 10-ти відсотків - зафіксовані у західних регіонах.

"Не треба наполягати на перерахунку голосів на сході. А справа зроблена у вас вдома. У вас вдома ви втратили 660 тисяч голосів", - сказав Бухалов.

У той же час виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології Наталя Харченко заявила, що максимальне відхилення остаточних результатів Національного екзит-полу від даних Центральної виборчої комісії про результати голосування складає 1,3% для Блоку Юлії Тимошенко і не більш 0,5% для інших партій і блоків.

Про це вона сказала не прес-конференції в Києві в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За її словами, це свідчить про те, що значних фальсифікацій під час парламентських виборів в Україні не було.

За даними опитування, Партія регіонів одержала 32,6% голосів (за даними ЦВК - 32,12%), БЮТ - 23,6% (22,27%), "Наша Україна" - 14,1% (13,94%), Соцпартія - 5,7% (5,67%), Компартія - 3,6 % (3,66%). За даними Національного екзит-полу, Блок Наталі Вітренко "Народна опозиція" має набрати 3,3% (За даними ЦВК - 2,93%), Народний блок Литвина - 2,8% (2,43%).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: