Ющенко подумає про Тимошенко після коаліції

П'ятниця, 31 березня 2006, 15:14

Президент Віктор Ющенко розгляне питання про прем'єрство Тимошенко після пропозиції її кандидатури депутатською коаліцією, заявляє заступник голови секретаріату президента Анатолій Матвієнко.

"Запропонує Юлію Володимирівну в прем'єр-міністри коаліція - буде відповідь президента. Поки немає предмета очевидного для відповіді в президента на це питання. Я про нього не знаю", - сказав він на брифінгу в п'ятницю.

"Щодо того, чи задоволений Віктор Андрійович Юлією Володимирівною, це питання до Віктора Андрійовича. Але я знаю їхні гарні відносини, я знаю, він мав прекрасну зустріч. Я знаю його щире бажання і Юлії Володимирівни реалізувати себе в ім'я України як можна ширше, і він (президент) у цьому зацікавлений", - сказав Матвієнко.

За його словами, Ющенко "дійсно цінує її (Тимошенко) авторитет у суспільстві, її працездатність, її напористість і її сильне бажання".

"Головне щоб це все було спрямоване в правильному напрямку. Тоді все буде добре і президент у цьому зацікавлений", - підкреслив Матвієнко.

Він також сказав, що Ющенко зацікавлений у стабільній владі і не розглядає можливість розпуску парламенту.

"Президент сьогодні навіть не обговорює цю проблему. Я навіть не знаю, чому президенту нав'язують цю ідею. Не стоїть це питання. Ми ж не самогубці!", - сказав Матвієнко.

"Безумовно, президент зацікавлений у стабільній владі. Гратися у вибори люди втомилися. Вони винесуть не тільки владу, але й усіх нас разом узятих, якщо ми будемо жартувати з їхніми емоціями", - додав він.

Матвієнко зазначив необхідність стабілізації ситуації в суспільстві після виборів.

"Ми маємо 3,5 роки відносної стабільності (до чергових виборів президента). Їх потрібно використовувати на поліпшення ситуації в Україні, яку відчує кожен громадянин України своїм благополуччям і безпекою життя", - підкреслив заступник голови секретаріату.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування