Американці влаштували Тимошенко і Януковичу оглядини

13 квітня 2006, 16:28

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко зустрілася з делегацією Конгресу США, яку очолив сенатор Білл Фріст.

За словами прес-служби БЮТ, зустріч відбулася за ініціативою американської сторони.

Темою розмови стали підсумки парламентських виборів в Україні.

Реклама:

Зокрема, сенатори хотіли почути думку Тимошенко про пріоритети політики наступного українського уряду, який буде сформований парламентською більшістю.

Також сенатори США зустрілися з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем.

Темою їх розмови стали підсумки виборів і перспективи створення парламентської коаліції.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

За повідомленням прес-служби Партії регіонів, Янукович наголошував на необхідності подальшого реформування системи влади в Україні, на заходах, які треба реалізувати, щоб зупинити падіння економіки.

Зустріч з американськими сенаторами також провів президент Віктор Ющенко.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: