ТИМОШЕНКО ДУМАЄ, ЩО БЕЗСМЕРТНИЙ ТОРПЕДУЄ

2 перегляди
П'ятниця, 14 квітня 2006, 19:11

Блок Юлії Тимошенко розцінює ратифікацію "Нашою Україною" протоколу щодо принципів утворення коаліції без шостого пункту фактичною денонсацією протоколу.

Про це заявила лідер блоку Юлія Тимошенко.

"Те, що політрада "Нашої України" ратифікувала протокол без шостого пункту, ми вважаємо фактичною денонсацією, торпедуванням цього протоколу, практично руйнацією підписаних домовленостей", - зазначила вона.

Як відомо, в шостому пункті йшлося про те, угода про коаліцію готується на основі принципів, передбачених в проекті меморандуму про створення коаліції. Одним з цих принципів було те, що кандидатуру прем'єра пропонує сила, яка здобула найбільший відсоток голосів на виборах.

Вона також відзначила, що політрада БЮТ узгодила протокол повністю.

На думку Тимошенко, "Нашій Україні" слід ще раз зібрати політраду і ухвалити протокол у повній редакції.

Тимошенко також вважає, що узгодження протоколу без 6-го пункту свідчить про "наявність дуже сильної команди в складі блоку "Наша Україна", яка "торпедує створення коаліцію між нашими трьома політичними силами".

"Прийняття протоколу без шостого пункту було запропоновано тими людьми, які пропонували президенту створити коаліцію з Партією регіонів", - додала вона.

Тимошенко звернулась до президента Ющенка звернути увагу на цю "подвійну гру" і попросила його як почесного президента "НСНУ" втрутитись в цю ситуацію.

Окрім того Тимошенко наполягає, що меморандум, згаданий в 6 пункті, є меморандумом, погодженим з "Нашою Україною".

"Мався на увазі текст меморандуму, який був повністю узгоджений всіма політичними силами напередодні 26 березня, який був повністю готовий до підписання о 22 годині 26 березня", - сказала Тимошенко.

"Тому документ існує тільки один документ, і він усім відомий", - заявила Тимошенко.

На питання, чи готова вона відкликати свій підпис під протоколом у разі відмови "Нашої України" прийняти шостий пункт, Тимошенко відповіла:

"Якщо на політрадах керівних органів партій і блоків, які увійшли в коаліцію, цей документ не буде ратифіковано повністю, так як зробили ми....., то практично це і буде денонсацією документу".

"І шкода, якщо так безславно завершиться створення коаліції", - зазначила лідер БЮТ.

Українська правда


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua