ЮЩЕНКУ НЕ СПОДОБАВСЯ ПУНКТ ПРО ТИМОШЕНКО-ПРЕМ'ЄРА

5 переглядів
Субота, 15 квітня 2006, 15:31

Президент Віктор Ющенко впевнений, що переговорний процес щодо створення демократичної коаліції йде "нормальною дорогою" і вважає, що до його завершення кадрові питання обговорювати недоцільно.

"Переговорний процес зараз йде своєю дорогою, нормальною дорогою", - сказав він в інтерв'ю журналістам у суботу в Черкаській області.

Відповідаючи на питання про його оцінку підписаного блоком "Наша Україна", БЮТ і Соцпартією протоколу про порядок створення коаліції і несхвалення одного з його пунктів партією НСНУ, він розкритикував спірний 6-й пункт угоди.

"Коли я довідався про голосування по цій угоді, і його шосту позицію, коментувати це можна просто: шоста позиція на сьогоднішньому етапі пропонує ревізію принципів кадрового формування (уряду), більше того - навіть деякі рішення, що виходять за принципи і носять персональний характер", - сказав Ющенко.

На його думку, поки не будуть затверджені загальні політичні домовленості щодо тих чи інших питань, питання розподілу посад, портфелів не є доцільним.

"Коаліція робиться не для того, щоб когось поставити, коаліція робиться для того, щоб щось досягти", - сказав Ющенко, відзначивши при цьому, що нічого небезпечного в цьому процесі немає.

"Він йде своєю дорогою, я прошу всіх заспокоїтися. Прийде свій час, і ці рішення будуть прийняті", - відзначив він.

Президент підкреслив, що між завершенням виборів і формуванням уряду повинен бути "ряд послідовних кроків, які необхідно пройти, не перескакуючи через жодну сходинку".

"Моє бачення уніфікації політичного процесу полягає в тому, що спочатку це досягнення принципової згоди на коаліцію, вироблення короткого меморандуму. Цей етап ми вже пройшли... наступна точка складається з двох частин: формується політична угода, у якій дається відповідь на найскладніші виклики", - сказав він.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua