ЄС замість спростити візовий режим Україні, ускладнює його

Вівторок, 18 квітня 2006, 10:57

Європейський Союз порушує питання про скасування асиметричного візового режиму, який існує між Україною і 7-ма країнами ЄС.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив міністр закордонних справ Борис Тарасюк під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

"На жаль, делегація ЄС ставить питання про скасування цього режиму для українських громадян з цими 7 країнами, що не викликає у нас захоплення", - сказав Тарасюк.

Він зазначив, що переважна більшість українських громадян відвідують саме ці країни. За словами Тарасюка, необхідно провести серйозні переговори, і він сподівається, що делегація ЄС "отримає новий мандат, який передбачатиме визнання цієї реальності".

Тарасюк нагадав, що асиметричний візовий режим передбачає, що громадяни України їздять до зазначених країн за безкоштовними візами, а громадяни цих країн відвідують Україну без віз.

Як повідомлялося, асиметричний візовий режим діє між Україною та Латвією, Литвою, Естонією, а також Польщею, Румунією, Словаччиною, Чехією.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua