Нашоукраїнцям потрібно лише серце

3 перегляди
Вівторок, 18 квітня 2006, 13:21

У вівторок проходить засідання політради Блоку "Наша Україна", де узгоджуються позиції учасників блоку по протоколу про порядок формування коаліції демократичних сил.

Утім, остаточне рішення буде лише в середу, оскільки всі рішення в блоці узгоджуються разом, а поки що його немає від Християнсько-демократичного союзу, передає 5 канал.

Всі рішення Блок "Наша Україна" ухвалює консенсусом.

В той же час, перший заступник голови центрального виконавчого комітету "Наший України" Ігор Жданов заявляє, що Наша Україна не погоджується з шостим пунктом, оскільки "не існує в природі узгодженого проекту меморандуму, на який є посилання в цьому документі".

"Є декілька варіантів – близько п’яти-семи, в яких по-різному трактуються ті чи інші принципи, в тому числі і в розподілі сфер відповідальності", - додав він.

Він також зазначив, що Наша Україна пропонує виконувати підписаний протокол без шостого пункту.

"Бо серце протоколу саме у перших 5 пунктах, де говориться, що ми беремо на себеб політичне зобов’язання сформувати коаліцію демократичних сил у майбутньому парламенті у складі НУ, БЮТ та СПУ, - зазначив він.

Він також зазначив, що якщо політрада не підтримає пункт шостий Протоколу про порядок формування Коаліції демократичних сил, це буде означати, що Протокол діє за виключенням пункту шостого".

Відповідаючи на питання про можливість дострокових виборів у разі не утворення коаліції демократичних сил, Жданов зазначив:

"Я б оцінив ситуацію довкола створення коаліції досить оптимістично. Я вважаю, що вона буде створена, хоча потрібно прораховувати усі без виключення варіанти. У тому числі й щодо дострокових парламентських виборів".

"І не варто журналістам говорити про те, що "Наша Україна" моделює ситуацію з достроковими парламентськими виборами. Хоча в нинішній ситуації взагалі неможливо виключати жодного варіанту", - додав він.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua