Черновецький підписує таємні накази?

Вівторок, 18 квітня 2006, 15:22

Мер Києва Леонід Черновецький у вівторок о 17. 00 проведе робочу нараду з керівництвом КМДА.

На сьогоднішній день через власні джерела ЗМІ отримують копії текстів розпоряджень нового мера щодо окремих посадових осіб КМДА про їх відсторонення від виконання обов’язків або звільнення.

Однак офіційно існування цих документів на даний момент ніхто не підтверджує і не спростовує, - ні прес-служба КМДА, ні прес-служба Черновецького.

За розповсюдженою у ЗМІ інформацією, Черновецький призначив заступником міського голови з організаційних і правових питань колишнього депутата Київради (фракція "Єдність") Володимира Головача.

Як повідомляє у вівторок "Газета по-киевски" з посиланням на власні джерела про це йдеться у відповідному розпорядженні нового мера Києва.

З інших джерел відомо, що в межах своїх повноважень Головач відповідає за підготовку проектів розпоряджень й інших документів, які подаються на підпис меру Києва, та повинен контролювати діяльність юридичних служб і управління справами Київміськадміністрації.

17 квітня, як повідомляють ЗМІ, новообраний мер підписав розпорядження про усунення з посади начальника головного управління комунальної власності Києва Ігоря Лисова, а також проведенні службового розслідування.

Виконання обов`язків Лисова покладено на першого заступника начальника цієї структури, Лідію Міщенко.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua