Щоб зберегти острів Зміїний, його зроблять офшорною зоною

3 перегляди
Вівторок, 18 квітня 2006, 17:15

Міністерство транспорту та зв’язку ініціює створення спеціальної (вільної) економічної зони на території острова Зміїний.

Відповідні пропозиції передано до Кабінету Міністрів, повідомив Міністр транспорту та зв’язку України Віктор Бондар, передає прес-служба міністерства.

Передбачається, що на суб’єктів підприємницької діяльності, які реалізовуватимуть інвестиційні проекти у цій зоні, поширюватиметься спрощений порядок митного оформлення, а також, за аналогією з офшорними територіями, податкові, митні та інші пільги.

Ще однією пропозицією Мінтрансзв’язку, за словами Бондаря, є запровадження на острові Зміїний спрощеної процедури реєстрації суден під українським прапором.

Мінтранс також розробив проект закону про Український міжнародний реєстр суден, в разі підтримки якого Верховною радою на острові Зміїний буде створено бюро Українського міжнародного реєстру суден.

Ці кроки, зазначає міністр, забезпечать збереження статусу острова Зміїний та його подальшу розбудову, гарантуватимуть недоторканність державного кордону України та безпеку судноплавства України в територіальних водах.

Міністерство транспорту та зв’язку України також повідомляє про виконання протягом 2002-2004 років у повному обсязі заходів, передбачених Комплексною програмою подальшого розвитку інфраструктури та провадження господарської діяльності на острові Зміїний і континентальному шельфі.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua