Черновецький просить допомоги в Інтерполу

Вівторок, 18 квітня 2006, 19:09

Київський міський голова Леонід Черновецький дав доручення підготувати звернення в Інтерпол для розслідування діяльності чотирьох офшорних компаній, що приватизували значну кількість комунального майна в Києві.

Про це він повідомив на нараді з заступниками голови Київської держадміністрації у вівторок.

Разом з тим Черновецький відзначив, що ці компанії "є власниками великої кількості київського майна, при чому не дуже законного".

Зокрема, за його словами, одній з компаній належить більше 1 га в Голосіївському заповіднику, де створено агрокомбінат "Хотицький".

Черновецький також повідомив про запобігання приватизації газопостачальної компанії "Київгаз".

Мер відзначив, що до цього були причетні представники "Громадянського активу Києва".

За цим "стояв один з видатних борців з бюрократією - "Громадянський актив Києва", сказав він. "Спочатку займалися ЖЕКами і двірниками, але виявилося, що не все так просто", - відзначив мер.

Крім того, київський міський голова висловив стурбованість ситуацією, що склалася навколо підприємств "Київхлеб" і "Київмлин".

"Я не дам розкрадати київське майно", - підкреслив він.

Черновецький також створив комісію з проведення перевірки ефективності роботи підприємств, у яких є частина територій Києва.

Цим же роспорядженням Черновецький скасував попереднє рішення про відсторонення заступника глави київської міськдержадміністрації Лисова від роботи.

"Інтерфакс-Україна", "Українська правда" 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua