Тарасюк розповів НАТО, куди відправляли українців

1 перегляд
Субота, 29 квітня 2006, 16:21

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк наголошує, що Україна готова й надалі брати участь у врегулюванні "заморожених" конфліктів.

Про це він заявив у суботу на міжнародній конференції "Трансформація НАТО - нові виклики та загрози", яка була організована у столиці Болгарії Софії Центром демократичних досліджень.

Як повідомляє прес-служба міністерства, у заході взяли участь високі посадові особи зовнішньополітичних відомств країн Південно-Східної Європи та Чорноморського регіону, а також офіційні представники НАТО.

Помилка 404 | Українська правда

Помилка 404. Такої сторінки не знайдено

Причини, які могли до цього призвести:
• ви помилилися, коли набирали адресу;
• ви скористалися неправильним лінком;
• такої сторінки вже не існує на сервері, або її адресу було змінено.

Щоб знайти потрібну вам публікацію, розпочніть перегляд з першої сторінки, або скористуйтесь пошуком по сайту.


Виступаючи перед учасниками конференції Тарасюк відзначив важливість подальшої трансформації НАТО у контексті забезпечення як регіональної, так і глобальної безпеки.

Окремо було наголошено на ролі України у розвитку регіонального співробітництва та позиції нашої держави щодо врегулювання "заморожених" конфліктів.

Міністр поінформував про залучення Україні до міжнародних зусиль, спрямованих на забезпечення миру та безпеки у басейні Середземного моря, в Дарфурі (Судан), Афганістані.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

powered by lun.ua