Єхануров примусить українців кохатися на 15% більше?

1 перегляд
Субота, 29 квітня 2006, 16:50

Кабмін схвалив Концепцію Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації на 2006-2015 роки".

Відповідне розпорядження уряду N244 датовано 27 квітня 2006 року, повідомляє Ліга.

Як говориться в тексті документу, виконання Програми буде сприяти продовженню середньої очікуваної тривалості життя, створенню умов для безпечного материнства, формування і збереження репродуктивного здоров'я підлітків і поліпшенню репродуктивного здоров'я населення.

У результаті виконання Програми передбачається підвищити показник народжуваності на 10-15%, знизити рівень материнської і дитячої смертності на 20%, знизити частоту штучного переривання вагітності на 20-25%.

Разом з тим, прем’єр Юрій Єхануров на робочій нараді в суботу в Києві заявив, що надходження в загальний фонд Держбюджету за квітень 2006 року виконані на 101%, а за чотири місяці з початку року - на 102%.

Перевищення плану за квітень становить 74 млн. грн., а за чотири місяці - 600 млн. грн., - зазначив керівник уряду, слова якого наводить прес-служба Кабміну.

За словами Єханурова, план за квітень перевиконали Державна митна служба й інші міністерства та відомства. Державна податкова адміністрація виконала план за квітень на 97%. Прем'єр також відзначив, що всі соціальні видатки здійснені в запланованих розмірах.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua