БЮТ у парламенті дружитиме з комуністами і жінками Медведчука

1 перегляд
Субота, 29 квітня 2006, 18:06

У п'ятницю відбулося підписання меморандуму про створення парламентської коаліції у Верховній Раді Криму.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі кримського виборчого Блоку Куніцина.

За інформацією прес-служби, до складу кримської коаліції ввійшли "Блок Куніцина", Кримська республіканська організація (КРО) Комуністичної партії України, КРО Республіканської партії України, КРО Всеукраїнського політичного об`єднання "Жінки за майбутнє".

Також "Блоком Куніцина" підписано меморандум про взаємодію у Верховній Раді Криму з Блоком Юлії Тимошенко.

Як відзначили в прес-службі, в даний час продовжуються переговори про входження в парламентську коаліцію з лідерами інших політичних партій і блоків, що пройшли за результатами виборів до Верховної Ради АРК – ПСПУ, Народним Рухом, Партією регіонів.

Разом з тим, головою Рівненської обласної ради обрано представника БЮТ, директора ТОВ "Т-транс" Олександра Данильчука.

За нього на безальтернативній основі і без обговорення у суботу проголосував 51 депутат облради з 68 присутніх на сесії (всього до облради обрано 80 депутатів).

Водночас на сесії Сумської облради депутати обрали головою облради члена БЮТ В'ячеслава Шапошника. За його кандидатуру проголосувало 78 із 90 депутатів облради. При цьому Шапошник був єдиною кандидатурою в списку для голосування.

В цей же день лідери обласних організацій "Народного союзу "Наша Україна", БЮТ і СПУ підписали меморандум про створення коаліції демократичних сил в Одеській облраді.

Разом з тим, 27 квітня президія політради партії ВО "Батьківщина" виключила з лав партії депутатів Закарпатської облради, які підтримали створення широкої коаліції за участю Партії регіонів.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua