Без коаліції Путіну немає що робити в Україні

5 травня 2006, 15:07

Візит президента Росії Володимира Путіна в Україну залежить від того, як скоро будуть підготовлені пропозиції підкомісій для засідання комісії "Ющенко-Путін".

Про це на брифінгу в п'ятницю сказав радник президента, керівник управління зовнішньої політики секретаріату президента Костянтин Тимошенко.

Відповідаючи на питання, коли можна чекати приїзду Путіна в Україну, Тимошенко нагадав, що на рівні глав двох держав створена відповідна комісія, що обговорює актуальні питання двостороннього співробітництва.

Реклама:

За його словами, зараз складно сказати, скільки часу буде потрібно для того, щоб провести засідання цієї комісії.

У свою чергу прес-секретар президента Ірина Геращенко підкреслила, що дати візитів багатьох глав держав в Україну залежать від процесу формування органів влади, зокрема, парламентській коаліції.

За її словами, після завершення цього процесу можна буде говорити про конкретні дати візитів глав закордонних держав в Україну.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: