Людина Литвина продала свій завод Коломойському. Щоб купити інший?

8 переглядів
Четвер, 11 травня 2006, 15:48

Акціонер і член наглядової ради ВАТ "Укрнафта" Ігор Коломойський підтверджує, що колишній депутат Ігор Єремеєв продав пакет акцій НПК "Галичина", що належить йому, структурам, наближеним до "ПриватБанку".

Про це Коломойський сказав у четвер журналістам у Києві після зборів акціонерів ВАТ "Укрнафта", на яких він присутній як акціонер і член наглядової ради.

"Я і дехто з приватних акціонерів придбали близько 40% у колишніх власників", - сказав Коломойський. При цьому він додав, що тепер група "Приват" контролює 70-72% Дрогобицького НПЗ.

Станом на 3 квітня 2006 р., 25% акцій НПК "Галичина" належали державі, 25% акцій володів Єремеєв, 9,99% - Тетяна Єремеєва, 5,08% - компанія "Західгазресурси" (м. Луцьк), близько 32,9% акцій контролювали компанії, наближені до групи "Приват".

Водночас Коломойський повідомив, що Єремеєв планує придбати ВАТ "Херсоннафтопереробка" (Херсонський НПЗ).

"Я сьогодні почув, що пан Єремеєв збирається купувати Херсонський НПЗ", - сказав журналістам він.

Водночас у прес-службі ВАТ "Нафтова компанія "Альянс-Україна", що керує Херсонським НПЗ, відмовилися коментувати цю інформацію.

Як відомо, Херсонський НПЗ 1 серпня 2005 року зупинений на підготовчі роботи до реконструкції.

НК "Альянс-Україна", афільована з російською компанією "Група "Альянс", володіє 27,64% Херсонського НПЗ. Власником 60% акцій Херсонського НПЗ є компанія "Торговий Дім "Укрнафтопродукт" (Київ), що контролюється компанією "Казахойл-Україна".

УНІАН, "Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua