Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Черновецький вирішив розібратися зі скандальним будинком

П'ятниця, 12 травня 2006, 12:44

Київський міський голова Леонід Черновецький заявляє, що має намір домагатися оновлення судового виробництва за фактом будівництва багатоповерхового будинку в Києві по вулиці Грушевського, 9а.

"Я вважаю, що президент Віктор Ющенко абсолютно правий в тому, що це було втручання прямо в душу України", - заявив Черновецький в інтерв'ю журналістам у п'ятницю.

"Тому що це - історична зона, і це місце загального користування, це місце, яким пишається вся Європа, тому що Київ має двотисячорічну історію", - пояснив Черновецький.

При цьому він також відзначив, що, "на жаль, усі суди за допомогою колишнього керівництва прокуратури міста були програні" за фактом будівництва цього будинку.

"Тому всі підстави для добудування цього будинку існують. Але я спробую почати судове провадження по знову виявлених обставинах", - додав він.

Черновецький також заявив, що він прийняв рішення, відповідно до якого висотність будинків, що будуть будуватися в центральній частині Києва, буде обмежена.

"Учора прийнято рішення про те, щоб у центрі обмежити висотність будівництва, і негайно заборонити псувати історичну частину Києва", - заявив він.

При цьому він також заявив, що будівництво будинків, що уже розпочато, має законну підставу для його завершення.

"Те, що було розпочато - якщо це законно, якщо я не в змозі (заборонити) - я ж не збираюся ламати закон, займатися бєспрєдєлом, нехай залишиться на совісті тих, хто це робить, нехай буде їм пам'ятником", - заявив мер.

Раніше прокуратура обвинувачувала члена "Нашої України" Петра Порошенка в протидії господарчій діяльності при будівництві будинку на Грушевського, 9.

Однак пізніше справа була закрита у зв'язку з відсутністю складу злочину.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування