Луценко хоче, щоб українцям було легко стежити за міністрами

П'ятниця, 12 травня 2006, 13:55

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що на автомобілях високопосадовців мають бути спеціальні номерні знаки для здійснення контролю громадськості за їх пересуванням.

Про це він заявив у п'ятницю в Києві, повідомляє УНІАН.

За словами Луценка, на сьогодні в Україні нараховується 172 державних діячі – "це працівники центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій і облрад, а також державні органи, як, наприклад, ЦВК, Верховний Суд та інші".

При цьому міністр зазначив, що йому відомі різні думки з приводу доцільності використання спеціальних номерних знаків на автомобілях.

Втім, він вважає, що наявність цих номерів має свідчити про ступінь громадського контролю за високопосадовцями.

"Люди мають знати – от на цій машині їде міністр… кожна людина може знати, де в робочий час знаходиться міністр", - сказав Луценко. Також він пообіцяв оприлюднити список номерів автомобілів, на яких їздять високопосадовці.

Водночас керівник МВС визнав, що на сьогодні правоохоронці "дійсно не змогли подолати проблему колишніх "блатних" номерів".

За словами Луценка, в Україні вже немає номерів серії КМ, АП.

Водночас залишилося близько трьох тисяч номерів серії ІІ, яка була запроваджена за часів керування МВС Миколою Білоконем, і ці номери Державтоінспекція видавала приватним особам.

"В результаті три тисячі таких "нещасних" людей в Україні знайшлося, однак вилучити ці номери надзвичайно важко, бо вони є приватною власністю", - зазначив Луценко.

"Тому міліція не має права знімати їх з автомобілів власників, навіть якщо ці номери не відповідають нині діючим стандартам", - додав міністр.

Як відомо, у лютому 2005 року Луценко заявив, що незабаром будуть скасовані усі привілейовані автомобільні номери.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування