У Криму новий прем'єр-міністр. Прокурор проти

П'ятниця, 12 травня 2006, 14:36

Лідер блоку "За Януковича!" Анатолій Гриценко в п'ятницю обраний головою Верховної Ради Криму.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", у ході таємного голосування за його кандидатуру проголосував 71 депутат.

Також Верховна Рада Криму в п'ятницю припинила повноваження Ради міністрів Криму і доручила їй виконувати обов'язки до формування нового уряду.

Гриценко, 1958 р.р., член Партії регіонів. У 1989 році закінчив Кримський сільськогосподарський інститут імені Калініна за фахом "економіка й організація сільського господарства". Заслужений працівник місцевого самоврядування Криму.

Депутат чотирьох скликань кримського парламенту. Нагороджений орденом "За заслуги" 3-ього ступеня.

З 1997 по 1998 рік був головою Верховної ради Криму. З 1998 по 2001 - голова Чистопольненської сільської ради Ленінського району Криму.

Із січня 2001 по липень 2005 року - голова Ленінської райдержадміністрації Криму. З липня 2005 по вересень 2005 року - помічник голови Верховної ради Криму.

З вересня 2005 року по теперішній час - перший заступник голови Ради міністрів Криму.

На виборах 26 березня з 100 депутатських мандатів кримського парламенту блок "За Януковича!" одержав 44, Блок Куніцина - 10, партія "Союз" - 10, Компартія України - 9, Народний Рух - 8 , БЮТ - 8, Блок Наталі Вітренко - 7 і блок "Не Так!" - 4.

Зі свого боку лідер Партії регіонів Віктор Янукович привітав Гриценка з обранням: "Той факт, що за представника Партії регіонів проголосувала конституційна більшість, свідчить про... те, що Партія регіонів має надійну підтримку народу і політичних еліт".

У той же час прокурор Криму Віктор Шемчук у п'ятницю виніс офіційний протест голові виборчої комісії Криму у зв'язку з тим, що на першій організаційній сесії кримського парламенту депутати прийняли рішення про видалення з залу засідання представників ЗМІ і проведення засідання в закритому режимі.

Цей протест підлягає обов'язковому розгляду в десятиденний термін після його надходження.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування