Ющенко прийде до нових депутатів

Середа, 17 травня 2006, 12:49

Урочисте відкриття сесії парламенту нового скликання відвідає президент Віктор Ющенко.

Про це повідомив голова підгрупи з питань проведення урочистого засідання, один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов в середу журналістам.

За його словами, окрім Ющенка "депутати запросили до участі у церемонії виконуючого обов’язки прем’єра Юрія Єханурова, який за новою процедурою має скласти повноваження уряду, представників Верховного суду, Конституційного Суду, керівників обласних рад та дипломатичних представництв в Україні".

У сценарії передбачається звернення президента до парламенту, а також надання вітального слова найстаршому депутату, який виголосить текст присяги депутатів нового скликання.

"Головуючий підготовчої групи сідає в президії, і формується тимчасова президія Верховної Ради, яка починає працювати за порядком денним".

За словами Турчинова, також працюватиме лічильна комісія, до якої входитимуть по одному представнику від кожної фракції.

"Також ми прийняли пропозиції щодо створення тимчасової погоджувальної ради. До її складу входитимуть по одному представнику від кожної фракції та члени тимчасової президії", - повідомив Турчинов.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування