Янукович вирішив об’єднуватися з усіма

Середа, 17 травня 2006, 16:18

Партія регіонів підготувала свій проект коаліційної угоди з тими політичними силами, з якими вона веде переговори.

Відповідне рішення політради партії озвучив її лідер Віктор Янукович на прес-конференції у середу.

"Це угода, яку ми відпрацювали разом з іншими політичними партіями, з якими весь час велись переговори", - сказав Янукович.

Реклама:

Водночас він відмовився назвати ці партії, зазначивши лише, що переговори досі ведуться і Партія регіонів "не відкидає жодної конфігурації" майбутньої коаліції, "поки не завершаться остаточно всі переговори".

"Остаточно - це значить, коли буде поставлено крапку. Компроміс лишатиметься, як кажуть, до останньої хвилини", - додав Янукович.

Водночас на запитання, на які саме компроміси готова іти Партія регіонів у створенні коаліції, він зазначив:

ВІДЕО ДНЯ

"Будь-які переговори мають конфіденційний характер, на те вони і переговори. Напевно, немає іншої практики в політичному житті, де б не шукалися компроміси. Треба визначатися з пріоритетами і ставити задачу, як об’єднати країну, а не як її роз’єднати".

Він додав, що Партія регіонів готова до компромісів "у певній мірі".

Щодо змісту самої коаліційної угоди лідер Партії регіонів зазначив, що вона є досить демократичною та змістовною.

"Водночас розбіжності, які на сьогодні існують між різними політичними силами ми винесли в окремий додаток, які вимагають окремого переговорного процесу", - сказав він.

За словами Януковича, угода буде повністю доопрацьована до ранку четверга, після цього її буде розіслано всім депутатам Верховної Ради нового скликання.

"Під час переговорів нас звинувачували в тому, що угоди не є доступними для суб’єктів переговорного процесу, які будуть ставити під ними свої підписи. Тому ми прийняли рішення розіслати цю угоду всім депутатам", - сказав він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування