Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Семенюк передумала перепродавати "Криворіжсталь"

Середа, 24 травня 2006, 09:15

Голова фонду Держмайна Валентина Семенюк відкидає можливість перепродажу Криворіжсталі.

Про це Семенюк сказала в інтерв’ю Бі-Бі-Сі, відповідаючи на питання, чи наполягатиме вона на перепродажі комбінату.

"Такого не може бути. Перепродаж може бути, коли повертається власність", - заявила Семенюк.

В той же час вона додала, що коли говорила про невиконання інвестзобов'язань власниками "Криворіжсталі", "багато компаній, як національних, так і закордонних", висловили готовність придбати Криворіжсталь за більшою ціною. "Це саме так і сталося", - додала вона.

Вона наполягає на тому, що власник Криворіжсталі Мітталстіл не виконує своїх інвестиційних зобов'язань.

"В умовах конкурсу зазначено, що з кожним роком оплата праці затверджується і будь-який інвестор, не лише на "Криворіжсталі", але й на інших об'єктах, повинен виплачувати зарплату на рівні встановленому законом", - зазначила вона.

"Тому, коли ми виїхали на об'єкт із 13 по 17 березня, ми побачили два суттєвих зауваження - невиплата заробітної плати і не підняття тарифу робітника на рівень прожиткового мінімуму", - пояснила Семенюк.

Вона також розповіла, що власники з цим погодилися і їм було дано відповідний строк.

"Але після того вони почали шукати якісь зачіпки, аби не виконувати ці норми. Тому, мені довелося направити претензію за адресою в Німеччину і копію - в Кривий Ріг", - розповіла вона.

"Як тільки ця заява пролунала, представник "Міттал Стіл" приїхав до нас на підприємство, тобто, до мене у Фонд. Коли я їм пояснила, вони сказали: "Ми не будемо чекати 6 червня", - тобто 30 днів, як це передбачено законом - "Ми виконаємо ці умови раніше". Тобто, вони погодилися з нашими зауваженнями. Будемо чекати", - зазначила Семенюк.

Вона також зазначила, що не триматиметься за посаду голови ФДМ.

"Я, як людина принципова, яка 11 років провела в парламенті, я завжди собі знайду роботу. Повірте мені, що сидіти не буду. Якщо, маючи такий багаж, мені доведеться йти в парламент, то, повірте мені, це ще буде гарячіше для тих, хто сидітиме в виконавчій владі", - сказала вона.

"Бо я знаю набагато більше, і набагато більше інформації я маю, будучи на цій посаді", - пояснила Семенюк.

Раніше Семенюк робила низку заяв, в яких говорила про можливий повторний продаж "Криворіжсталі" через невиконання компанією "Мітталстіл" своїх інвестиційних зобов'язань.


"Українська правда"

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування