Єханурова пікетують і хочуть нардепівську зарплату

Середа, 24 травня 2006, 10:41

Представники профспілок у середу зранку почали пікетування будинку Кабінету міністрів на знак протесту проти підвищення тарифів на газ і електроенергію.

Серед транспарантів мітингувальників є такі: "Ганьба НКРЕ", "Влада, служи народу, а не обслуговуй олігархів!", "Досить робити жебраків з трудового народу"!, "Ні підвищенню цін!", "Нардепівську зарплату кожній українській сім’ї!".

За даними міліції, в акції беруть участь близько 10 тис. осіб. Організатори називають цифру 50 тис.

Як очікується, демонстранти колонами з різних районів Києва підуть до Майдану Незалежності, де відбудеться мітинг.

Голова Федерації профспілок України Олександр Юркін раніше пообіцяв провести в Києві 50-тисячну демонстрацію на знак протесту проти підвищення цін на газ і електроенергію для населення.

Водночас лідер Партії регіонів Віктор Янукович висловив солідарність із представниками профспілок.

"Усвідомлюючи правоту ваших вимог, Партія регіонів заявляє про повну солідарність з вами", - сказано в повідомленні, розміщеному на сайті партії.

Янукович обіцяє, що Партія регіонів, "як наймогутніша фракція в новому складі українського парламенту", готова відстоювати інтереси профспілок, "використовуючи всі методи політичної боротьби аж до бойкотування роботи Верховної Ради".

Як відомо, раніше НКРЕ ухвалила рішення про підвищення цін на газ та електроенергію для населення на 25%, а прем’єр Юрій Єхануров заявив про необхідність подальшого підвищення цін ще на 50%.

"Інтерфакс-Україна", Українська правда, УНІАНpowered by lun.ua