В "НАШІЙ УКРАЇНІ" НЕ ЗНАЛИ ПРО "КУЛЬБІТ" ТИМОШЕНКО З МОРОЗОМ?

Середа, 24 травня 2006, 13:48

"Нашій Україні" незрозумілий формат парафування угоди про створення коаліції між лідерами Блоку Юлії Тимошенко і Соцпартії.

Про це "Українській правді" повідомила керівник інформаційного департаменту "Нашої України" Тетяна Мокріді.

"Це підписання коаліції чи парафування, чи якісь незрозумілий кульбіт двійки. Про жодне погодження сьогодні (у середу) о 13 годині в "Нашій Україні" не знають. У цей час у нас проходить політрада, присвячена створенню коаліції", - сказала вона.

За словами Мокріді, будь-яка коаліція існуватиме в правовому полі після того, як депутати отримають мандати, складуть присягу і кожен з учасників майбутньої коаліції на своєму засіданні фракції погодить коаліційну угоду.

"Ми свій проект завершили і вчора передали в офіси БЮТ і СПУ. "Наша Україна" з вчорашнього дня не отримала реакції з жодного офісу", - сказала вона, додавши, що у документальному відділі партії є підтвердження про отримання документу в обох офісах.

Мокріді також нагадала, що до більшості робочих груп з узгодження тексту коаліційної угоди входили як представники БЮТ, так і СПУ.

"Ми працюємо виключно в правовому полі. Вчора засіданні новообраних депутатів (фракції "Нашої України") було ухвалено за основу проект коаліційної угоди і навіть затверджено групу переговірників, які мають погоджувати текст угоди і вести подальший раунд переговорів", - сказала вона, зазначивши, що від "Нашої України" переговори вестимуть Юрій Єхануров, Роман Безсмертний, Роман Зварич, Борис Тарасюк та Анатолій Кінах.

"Наша Україна вважає, що будь-які підписання сьогодні угоди про створення коаліції може носити виключно декларативний характер", - додала Мокріді.

Керівник інформаційного департаменту також зазначила, що "Наша Україна" "свідомо пішла на скорочення обсягу угоди, максимально конкретизуючи завдання, які стоять перед коаліцією".

"Коаліційна угода у нас нараховує 105 сторінок, структурно відповідає умовам протоколу про намір створити коаліцію, який підписували Тимошенко, Безсмертний і Мороз. Ми відмовилися від декларацій і пішли виключно на конкретні кроки", - сказала Мокріді.

Українська правдаpowered by lun.ua