Єхануров поспішив пояснити, що приписувати йому дві букви ще рано

Четвер, 25 травня 2006, 18:09

Кабінет міністрів продовжує виконувати свої повноваження у повному обсязі.

Про це у четвер повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з Конституцією, Кабмін, що склав повноваження перед новообраною Верховною Радою, продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого уряду.

Також, згідно з юридичним висновком Міністерства юстиції від 5 квітня 2006 року, члени Кабміну кожен окремо, як і Кабінет міністрів в цілому, продовжують виконувати свої повноваження без зміни свого юридичного статусу та своїх повноважень.

Отже, посадові особи, що входять до складу Кабміну на момент складення повноважень перед новообраною Верховною Радою, юридично продовжують перебувати у статусі прем'єр-міністра, віце-прем'єра чи міністрів, пояснює прес-служба.

У повідомленні зазначається, що жодне з положень Конституції чи законів України не передбачає існування в системі органів державної влади посад виконувача обов'язків прем'єр-міністра чи виконувача обов'язків міністра.

Як відомо, у четвер уряд Юрія Єханурова склав свої повноваження перед новообраною Верховною Радою.

Водночас головуючий на засіданні Іван Бокий доручив Кабміну, згідно зі ст. 115 Конституції, продовжувати виконання обов'язків до призначення нового складу уряду.

Українська правдаpowered by lun.ua