Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

ТИМОШЕНКО СКАЗАЛА, ЩО ВОНИ НЕ БІЛЕ БРАТСТВО, А ВОЇНИ СВІТЛА

Субота, 27 травня 2006, 13:06

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що політичні сили, об'єднані в блок, повинні взяти на себе відповідальність за те, що відбувається в країні.

Про це вона заявила у суботу, виступаючи на з'їзді блоку політичних партій, що входять у БЮТ.

Тимошенко сказала, що її блок після виборів "здобув статус влади, який ми виборювали багато років". "Народу України більше немає на кого покластися, ніж на нас", - сказала вона.

За словами Тимошенко, більше 120 членів фракції БЮТ у нинішньому складі парламенту - це "справжня армія".

Тимошенко також розкритикувала своїх опонентів, які насміхалися над виглядом депутатів БЮТ в перший день роботи парламенту, коли вони всі були одягнені в білі светри.

"Нам говорили, що це уніформа, що це армія, що вони скоро будуть марширувати – а ми відповімо: так, ми армія, і ми не здамо свої позиції. Вони звинувачують нас, що ми біле братство. Ми не братство, ми воїни світла, яке народжується в політиці", - зазначила вона.

"Вони говорять, насміхаючись: "Подивіться, в парламенті з'явилися лікарі". Так, ми лікарі, бо крім нас, їх ніхто не вилікує. І наша армія – лікарів суспільства, воїнів світла – перебудує Україну так, що ми будемо зіркою світу", - сказала Тимошенко.

Лідер БЮТ також зазначила, що її однопартійці поклали багато здоров’я на цих виборах. "Після виборів 2/3 нашої команди потрапили на лікарняні. Це значить, що ми працювали не для посади, а всю душу вкладали у вибори".

На з'їзді Тимошенко нагородила активістів передвиборної кампанії спеціальними відзнаками, заснованими блоком.

Зокрема, це медаль "Видатний учасник виборів" 2006 року (500 штук). Крім того, засновано спеціальний знак пошани "Видатний боєць виборів 2006 року" (20 тис. штук), а також іменні годинники (2 тис. штук).

Зокрема, медалі були вручені Олександру Турчинову, Левку Лук'яненку, Григорію Омельченку, Анатолію Семинозі, Андрію Шкілю. Також медалями були нагороджені керівники виборчої кампанії блоку в областях.

Представники Київської області, що вийшли на сцену за своїми нагородами, повідомили, що також заснували пам'ятні номерні значки, і номер перший - "Золотий значок партії" - у червоній коробочці у виді серця відразу вручили Тимошенко.

Також було вручено 2 тисячі іменних годинників, що почнуть відлік до наступних виборів. "Ці годинники будуть показувати специфічний час", - підкреслила лідер БЮТ.

Українська правда, Ліга, "Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: