БЮТ, "Наша Україна" і СПУ прибрали камінь спотикання

Неділя, 28 травня 2006, 20:50

БЮТ, "Наша Україна" і Соцпартія знайшли компроміс щодо перспектив вступу України до НАТО і внесення цієї норми в коаліційну угоду.

Про це заявив представник БЮТ Василь Онопенко, виступаючи в ефірі телеканал НТН у неділю ввечері.

Він відзначив, що на черговому засіданні робочої групи в проект документа було записано, що рішення питання про вступ країни до НАТО може відбутися тільки в результаті всеукраїнського референдуму.

Відповідаючи на питання, чи можлива інша кандидатура прем'єра, крім Юлії Тимошенко, якщо депутати не проголосують за неї, Онопенко сказав, "якщо Тимошенко не буде прем'єром, не буде коаліції".

У неділю відбулося чергове засідання робочої групи, на якому обговорювалося питання вироблення внутрішньополітичних і зовнішньополітичних основ діяльності коаліції.

За словами Онопенка, на засіданні від блоку БЮТ були присутні Юлія Тимошенко, Микола Томенко, Олександр Турчинов.

Онопенко є членом робочої групи за узгодженням проекту коаліційної угоди в рамках трьох політичних сил - "Наша Україна", БЮТ і Соцпартія.

Раніше Роман Безсмертний , лідер фракції "Наша Україна" заявляв про необхідність пошуку компромісу по положеннях щодо вступу України в НАТО, ЄС, земельної реформи, оскільки в БЮТ і особливо Соцпартії позиція "Нашої України" зафіксувати в документах про коаліції положення про вступ до НАТО і ЄС із вказанням можливих термінів викликала заперечення.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування