Буш приїде спочатку до Путіна, а потім до Ющенка?

Понеділок, 29 травня 2006, 19:21

Президент США Джордж Буш відвідає Україну перед або після зустрічі із президентом Росії Володимиром Путіним на самміті “Великої вісімки” у Санкт-Петербурзі у липні.

Про це пише британський часопис Economist, повідомляє Бі-Бі-Сі.

"Було б добре, аби в Україні його привітав повноцінний уряд”, – пише видання, зазначаючи, що в Україні тривають політичні чвари.

Автори Economist також схиляються до думки про те, що урядова коаліція, врешті-решт буде створена на основі поєднання політичних сил, що підтримували конкурентів на президентську посаду під час “помаранчевої революції”.

“Виглядає, що вихід із цього глухого кута не з’явиться до кінця червня, даючи можливість виконуючим обов’язки урядовцям переглянути умови надважливої газової угоди з Росією", - йдеться у статті.

Утім, за словами журналістів, "є побоювання, що вона буде не кращою за тимчасову шестимісячну угоду, укладену в січні під шантажем із короткотерміновим відключенням газу, що призвело до збагачення дивної посередницької компанії на ім’я РосУкрЕнерго".

"Її керівництво залишається загадкою, так само, як загадковими залишаються і причини того, чому пан Ющенко дозволив отримувати прибутки саме цій фірмі”, - зазначає видання.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування