Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Міста послали Ющенку сигнали про тривогу

Субота, 10 червня 2006, 15:09

Міські голови українських міст-стотисячників вимагають від президента Віктора Ющенка термінового скликання засідання Ради нацбезпеки і оборони.

Про це йдеться у зверненні до президента, прийнятому у суботу на засіданні Секції великих міст АМУ в Дніпропетровську.

Як повідомили у прес-службі АМУ, лідери місцевих громад закликають президента розглянути на засіданні РНБО питання формування цінової та тарифної політики.

На їх думку, це питання національної безпеки і в разі його невирішення ситуація з підвищенням цін на газ може призвести до дестабілізації суспільства.

Прийнято також пропозиції Асоціації міст України та громад до Кабінету міністрів щодо виходу із соціально-економічної кризи, яка складається в містах та громадах внаслідок стрімкого підвищення цін на енергоносії.

Обговоривши на засіданні Секції великих міст АМУ болючі проблеми функціонування житлового господарства, представники органів місцевого самоврядування – членів АМУ - прийшли до одностайної думки щодо необхідності здійснення радикальних заходів, спрямованих на пом’якшення ситуації і забезпечення проведення єдиної загальнонаціональної, виваженої тарифної політики.

Асоціація міст України та громад вважає, що необхідною передумовою вирішення вищезазначених проблем є тісна координація дій органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування в цій сфері та здійснення жорсткого контролю за реалізацією запропонованих заходів.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування