ТИМОШЕНКО ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ЗА ЗРИВОМ ПЕРЕГОВОРІВ СТОЯТЬ ГРОШІ

Субота, 10 червня 2006, 16:47

Юлія Тимошенко заявляє, що зрив переговорного процесу з боку "Нашої України" був зрежисований і заздалегідь запланований.

"За сьогоднішніми подіями стоять великі гроші і люди, які давно є п’ятою колоною в "Нашій Україні", - сказала Тимошенко на брифінгу, коментуючи вихід "Нашої України" з переговорів по створенню коаліції.

"Посада спікера була просто заздалегідь спланованою зачіпкою, щоб перейти до формування коаліції в іншому складі", - додала вона.

Тимошенко закликала "Нашу Україну" поновити переговори. При цьому вона повідомила, що в разі створення коаліції "Нашої України" та Партії регіонів БЮТ перейде в опозицію.

За словами Тимошенко, у суботу під час зустрічі трійки сторони знову не змогли порозумітися щодо того, хто пропонує кандидатуру спікера парламенту. При цьому вона назвала місце голови Верховної Ради "процесуальною процедурною посадою".

"Посада спікера після політреформи є суто технічною, адже регламент коаліції визначає, що порядок денний Верховної Ради формує рада коаліції, так само як рада коаліції визначає суть законопроектів", - додала Тимошенко.

"Для нас було несподіванкою, що абсолютно технічна посада спікера була причиною різкої заяви "Нашої України" (про вихід з переговорів)", - додала Тимошенко. 

Тимошенко заявила: "Ті сили, які в перший раз розвалили помаранчеву коаліцію, розвалюють її і вдруге".

"Шкода, що як з-за меж України, так і всередині України за великі гроші руйнують єднання, яке може дати шанс для України", - сказала вона.

Українська правдаpowered by lun.ua