Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

НАША УКРАЇНА КЛИЧЕ ТИМОШЕНКО І МОРОЗА ЗА СТІЛ. ЧИ РЕГІОНИ?

Вівторок, 13 червня 2006, 14:38

Блок "Наша Україна" звертається до політичних сил, які перемогли на виборах, із закликом сісти за стіл переговорів.

Про це йдеться в заяві "Нашої України", ухваленій на політраді блоку у вівторок.

"Сьогодні ми вимушені констатувати, що переговорний процес зайшов у глухий кут. До цього спричинила ультимативна позиція Соціалістичної партії України та БЮТ, які поставили свої кадрові амбіції вище волевиявлення Українського народу", - говориться в заяві.

"Наша Україна" наголошує, що "не сприймає мови ультиматумів і покладається виключно на результати голосування 26 березня 2006 року".

"Ми переконані, що лише ці принципи, які лягли в основу Коаліційної угоди, здатні забезпечити існування стабільної парламентської більшості, формування відповідальної, ефективної влади та створюють умови для впровадження в Україні соціальних та економічних перетворень", - наголошується в заяві.

"Сьогодні будь-які зволікання є неповагою до вибору Українського народу і його прагнення до швидких та ефективних зрушень в економіці та політичному житті країни", - говориться в ній.

У зв’язку з цим, "Наша Україна" звертається до політичних сил, які перемогли на парламентських виборах, сісти за стіл переговорів і взяти на себе відповідальність за роботу законодавчої і виконавчої гілок влади, повідомляє прес-служба блоку.

При цьому "Наша Україна" наголошує, що й наділі стоятиме на позиціях європейського та євроатлантичного курсу держави, вступу України до СОТ, запровадження права власності на землю.

Також "Наша Україна" відстоюватиме забезпечення енергентичної незалежності України та впровадження принципу колегіальності та підзвітності роботи уряду, що не сприймалося іншими учасниками переговорів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: