Тимошенко побажала успіху "Нашій Україні" і "регіонам"... "йолі-палі"

Середа, 14 червня 2006, 10:50

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко побажала успіху "Нашій Україні" і Партії регіонів у створенні коаліції.

Про це вона заявила з трибуни парламенту.

"Сьогодні стає очевидним, що весь цей затягнутий, принижений, спаплюжений переговорний помаранчевий процес був абсолютною ширмою для справжніх намірів, справжніх планів і справжніх уподобань", - зазначила Тимошенко.

"Саме тому ставилась мета не створити коаліцію. А ставилась мета знищити і дискредитувати той процес, щоб за десять днів сказати: подивіться, нічого ж не вийшло, і давайте переходити до більш компромісного процесу створення коаліції з Партією регіонів", - зазначила вона.

"Я переконана, що та причина, по якій не створюється помаранчева коаліція, а саме вона і була задекларована, - це причина в тому, що спікера не поділили, йолі-палі, політики. То я вам скажу, що ця причина була виключно зачіпкою, вона не була приводом", - зазначила Тимошенко.

Вона також наголосила, що на вівторок були узгоджені всі позиції, "і не залишилось жодної суперечки".

"Лише портфелі. Так навіщо тоді було оголошувати, що ви за принципи, а не за портфелі", - запитала вона.

"Демократія, не набравши ніякої динаміки, приказала довго жити", - заявила лідер БЮТ.

Вона також заявила, що Олександр Мороз - "великий політик" - "сьогодні скинув ковдру з цієї наготи".

Однак Тимошенко висловила думку, що й після цього у "Нашої України" знайдуться відмовки.

Водночас вона похвалила дії Миколи Катеринчука і Руслана Князевича, які під час вчорашнього голосування на фракції "Нашої України" не підтримали широку коаліцію.

Катеринчук, пояснюючи свою позицію, сказав: "Я вважаю, що єдина альтернатива, яка має бути сьогодні, це альтернатива створення помаранчевої коаліції. Від коаліції з БЮТ і Соціалістами програють деякі політики, але від коаліції з Партією регіонів програє народ".

У свою чергу Роман Безсмертний, пояснюючи рішення фракції "Нашої України", сказав, що воно є підтвердженям позиції про проведення переговорів з усіма фракціями у парламенті.

"Мова йде про проведення попередніх консультацій з тим, щоб зрозуміти, з ким вести переговори", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua