Ющенко попросив при поділі посад його не враховувати

Середа, 14 червня 2006, 14:42

Президент Віктор Ющенко вважає неприйнятним при розділі квот на керівні посади в рамках коаліції враховувати посаду президента.

Про це в середу заявила прес-секретар президента Ірина Геращенко на брифінгу в секретаріаті президента, передає Обком з посиланням на Уніан.

Геращенко відзначила, що, на думку президента, переговори зі створення коаліції зайшли в глухий кут через порушення основоположних принципів її формування.

Вона уточнила, що такими основними принципами є, у першу чергу, те, що при поділі посад політичні сили мають враховувати результати виборів.

При цьому Ющенко заявив про неприйнятність при розділі квот на керівні посади враховувати посаду президента, а також посади, призначення на які входить винятково в компетенцію президента, сказала Геращенко.

Після виборів 26 березня БЮТ і Соцпартія виступили зі спільною ініціативою на тему розподілу посад прем'єра і спікера парламенту між двома цими політичними силами, особливо відзначивши, що "Наша Україна" вже має посаду президента.powered by lun.ua