Черкаси можуть знову залишитись без мера?

Середа, 14 червня 2006, 16:18

Комітет виборців України заявляє, що повторні вибори міського голови Черкас, заплановані на 18 червня, можуть бути зірвані через дії та бездіяльність міської ТВК.

Про це йдеться у заяві КВУ, поширеній в середу.

"Ситуація вкрай загострилася, коли за чотири дні до голосування стало очевидно, що ТВК не має достатньо коштів для фінансування витрат на організацію виборів", - йдеться в заяві.

Згідно з документом, коли ця комісія прийняла постанову, яка фактично скасовує реєстрацію кандидата Сергія Одарича і має згадку про скаргу кандидата Ядлоша "щодо правомірності використання кандидатом Одаричем символіки БЮТ".

"Виправлення своїх дій більш ніж місячної давнини комісія здійснила шляхом скасування реєстрації кандидата, який за даними авторитетних соціологічних досліджень є лідером виборчих перегонів", - йдеться в заяві.

"КВУ вважає, що надалі неминучим є процес оскарження цієї постанови в суді та апеляції на його рішення. Жоден з кандидатів не є застрахованим від подібних невмотивованих рішень. Результати ж виборів ризикують бути знов неврахованими", - йдеться в заяві.

Не слід забувати про вартість виборів для міського бюджету, який не витримає ще одного такого навантаження, наголошує КВУ.

"Українська правда"powered by lun.ua