"Наша Україна" і БЮТ наввипередки позбавляють депутатів квартир

П'ятниця, 16 червня 2006, 12:03

Депутати БЮТ Микола Томенко та Андрій Портнов зареєстрували у Верховній Раді в п’ятницю законопроект, яким передбачено скасування ряду пільг депутатів.

Про це повідомляє прес-служба Томенка.

Згідно проекту закону народні депутати не матимуть права:

- на отримання житла для постійного проживання, або грошової компенсації на його придбання. Зберігається право на отримання тимчасового службового житла.

- права на безоплатний проїзд на всіх залізничних, автомобільних, повітряних, водних внутрішніх шляхах сполучення та приміських поїздах;

- права на безкоштовне паркування автомобіля на всій території України;

- права на безкоштовне отримання санаторно-курортних путівок;

- права на навчання у навчальних закладах за рахунок бюджетних коштів.

Водночас раніше "нашоукраїнець" Борис Беспалий також вніс у Верховну Раду законопроект про внесення змін до закону "Про статус народного депутата України" (щодо упорядкування діяльності та скасування пільг), повідомляє прес-служба "Нашої України".

У ньому, зокрема, пропонується скасувати безплатний проїзд у міському транспорті, житлові пільги, збереження попереднього місця роботи для депутатів та їхніх помічників-консультантів.

Крім того, у законопроекті передбачене положення, відповідно до якого народний депутат не має права "знаходитися на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, у Службі безпеки України, інших правоохоронних органах, бути суддею".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування