Порошенко не збирається бути заступником Януковича

Субота, 17 червня 2006, 14:28

Петро Порошенко спростовує інформацію про переговори щодо розподілу посад у випадку коаліції з Партією регіонів, згідно з якими він отримує посаду віце-спікера за спікерства Віктора Януковича.

"Це не відповідає дійсності, це чергова "качка", - сказав він у відповідь на запитання журналістів.

Також Порошенко наполягає на тому, що "Наша Україна" не веде переговори з Партією регіонів. "Читайте по губах: ніхто в жодних переговорах, в тому числі й щодо розподілу посад, участі не бере", - сказав він.

За словами Порошенка, Партія регіонів у п’ятницю ознайомилася з коаліційною угодою, розробленою у форматі "трійки". "Ми запропонували, що якщо переговори (з Партією регіонів) відбудуться, за основу маємо взяти цей проект договору", - зазначив він.

Порошенко відзначив, що найближчим часом має відбутися засідання ради партії "Нашої України", де буде визначено можливість та мандат проведення переговорів.

"У будь-якому разі, я впевнений, що ми не можемо бути заручниками ультимативних позицій жодної політичної партії, якщо це може призвести до розпуску парламенту та поглиблення нестабільності в державі", - сказав Порошенко.

На питання, чи теоретично він з годен бути віце-спікером при спікері Януковича, Порошенко відповів: "Я згоден бути депутатом України, вважаю це для себе почесною посадою".

Порошенко також повідомив, що особисто він не бере участі в консультаціях з Партією регіонів, що проходять у суботу.

У свою чергу міністр закордонних справ Борис Тарасюк, який бере участь в консультаціях з представниками Партії регіонів Раїсою Богатирьовою та Миколою Азаровим, сказав, що процес просувається "семимильними кроками".

На питання, чи вирішили вже переговорники розбіжності в питаннях НАТО та розподілу посад, відповів: "Не вирішили".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...