Соціалісти згодні на спікера-Єханурова?

Понеділок, 19 червня 2006, 13:03

Соціалісти підтримають кандидатуру Юрія Єханурова на посаду голови Верховної Ради, якщо відповідна пропозиція буде внесена "Нашою Україною".

Про це заявив член СПУ Василь Цушко, повідомляє УНІАН.

Говорячи про вирішення кадрових питань в ході переговорного процесу, Цушко зазначив, що соціалісти прийняли рішення і суворо дотримуватимуться позиції, про яку заявляв президент.

"Ми сказали: посади розподіляти тільки по принципах і Конституції – першу (посаду) вибирають перші (що перемогли на виборах), другу – другі, виключаючи те, що належить до компетенції президента, а не по-іншому, керуючись доцільністю", - сказав Цушко.

При цьому він уточнив, що першими посаду мають обирати БЮТ, другу посаду має обирати "Наша Україна", третю – соціалісти.

На уточнююче запитання, чи означає це, що соціалісти підтримають запропоновану "Нашою Україною" кандидатуру на посаду спікера, Цушко підкреслив: "Що вони виберуть. Може, вони не хочуть спікера".

"Тут підхід такий - якщо запропонують, ми голосуємо", - сказав він, нагадавши, що "Наша Україна" висувала на посаду спікера кандидатуру Єханурова.

Цушко підкреслив, що більш ніж половину розбіжностей між "трійкою" вже узгоджено, і, на його думку, "крім амбіцій, не залишилось ніяких принципових питань".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...