Коаліцію підпишуть на третьому поверсі ВР - газета Ахметова

Понеділок, 19 червня 2006, 14:05

"Наша Україна" і Партія регіонів готові у вівторок підписати коаліційний договір.

Про це пише газета "Сегодня" з посиланням на інформацію високопоставленого джерела в "Нашій Україні".

За даними газети, договір між цими політичними силами було повністю узгоджено у неділю ввечері, у понеділок він буде попередньо схвалений на політраді Партії регіонів і "Нашої України", і у вівторок ще до початку сесії Верховної Ради підписаний.

Газета також вказує місце підписання – третій поверх будівлі Верховної Ради.

Згідно із коаліційним договором прем'єр-міністром стає представник "Нашої України" Юрій Єхануров, спікером – лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Також передбачається, що їхніми першими заступниками будуть, відповідно, "регіонал" і "нашоукраїнець": один із лідерів "Нашої України" Петро Порошенко стане першим віце-спікером, а один із лідерів Партії регіонів Микола Азаров – першим віце-прем'єром.

Ще одного представника Партії регіонів Андрія Клюєва призначать керівником паливно-енергетичного комплексу, стверджує видання.

Водночас газета пише, що обговорюється і варіант "помаранчевої" коаліції і розподілу посад в такому форматі: лідер БЮТ Юлія Тимошенко – прем'єр, Єхануров – спікер.

Пост першого віце-прем'єра при цьому можуть віддати соціалістам, зокрема, першому секретарю політради СПУ Йосипу Вінському.

За повідомленням видання, станом на неділю перспективи створення "помаранчевої" коаліції оцінювалися як малоймовірні всіма учасниками переговорів.

Джерело в "Нашій Україні" заявило, що, навіть якщо робоча група підпише проект угоди, в якому фігуруватиме Тимошенко-прем'єр, його заблокують на політраді "Нашої України".

Як відомо, газета "Сегодня" належить члену Партії регіонів Ринату Ахметову.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування